Ανακοίνωση για τη σίτιση των φοιτητών

Στο Φοιτητικό Εστιατόριο του Πανεπιστημίου σιτίζονται προπτυχιακοί και μεταπτυχιακοί φοιτητές του Πανεπιστημίου, με βάση τις προϋποθέσεις που ορίζει η Σύγκλητος του Πανεπιστημίου. Το Φοιτητικό Εστιατόριο βρίσκεται στην οδ. Αγ. Γεωργίου (Προβολή στον χάρτη)

Το Εστιατόριο λειτουργεί το διάστημα από 1 Σεπτεμβρίου έως την περάτωση των εξετάσεων του εαρινού εξαμήνου, όλες τις ημέρες της εβδομάδας, με διακοπή 14 ημερών τα Χριστούγεννα και το Πάσχα, αντίστοιχα.

Το καθημερινό μενού, με βάση τη διακήρυξη και τις συμβατικές υποχρεώσεις του αναδόχου, περιλαμβάνει πρωινό, γεύμα και δείπνο.

Οι δικαιούχοι φοιτητές μπορούν να σιτίζονται με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας (πάσο) και οι πρωτοετείς φοιτητές με την επίδειξη της βεβαίωσης εγγραφής.

Πληροφορίες στο τηλέφωνο 2682050635 και στο email : pklimi@uoi.gr

ΚΑΛΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!