Ανακοίνωση για την εξέταση του μαθήματος Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων

Κατηγορία: Διδασκόντων

Η εξεταστική του μαθήματος ‘Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων’ θα πραγματοποιηθεί βάσει του προγράμματος, 03/09/2021 12:00 – 14:00, μέσω της πλατφόρμας MS – Teams.

Η ομάδα είναι η ‘Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων ‘ με κωδικό  bxxj3c8.

Οι εξετάσεις θα είναι γραπτές.

Οι φοιτητές θα πρέπει να συνδεθούν 15 λεπτά νωρίτερα (στις 11:45) με κάμερα, ηχεία και μικρόφωνο και να διαθέτουν φοιτητική ταυτότητα. Η ταυτοποίηση και η εξέταση θα γίνουν όπως και στις διαλέξεις.

Για να συμμετέχει ο φοιτητής στις εξετάσεις μέσω της πλατφόρμας Ms-Teams, θα πρέπει υποχρεωτικά να έχει μαζί του Ακαδημαϊκή ή Αστυνομική Ταυτότητα ή Διαβατήριο και να χρησιμοποιεί κατά τη διάρκεια της εξέτασης κάμερα και μικρόφωνο, για να γίνεται η ταυτοποίηση των στοιχείων του.

Οποιαδήποτε περαιτέρω ανακοίνωση εφόσον χρειαστεί θα γίνει εντός της ομάδας στο  MS – Teams.

Για κάθε διευκρίνιση στη διάθεσή σας επικοινωνήστε με το email: dionpapa@uoi.gr.

Ο Διδάσκων

Παπαζαχαρίας Διονύσης