Ορκωμοσία αποφοίτων Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (αιτήσεις για συμμετοχή στην τελετή ορκωμοσίας)

Παρακαλούνται οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν όλες τις νόμιμες υποχρεώσεις οι οποίες απαιτούνται προκειμένου να καταστούν πτυχιούχοι και επιθυμούν να συμμετέχουν στην τελετή ορκωμοσίας της 31ης Μαρτίου 2023, να καταθέσουν με email στο gramaccfin@uoi.gr τα παρακάτω δικαιολογητικά:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

1.     Υπεύθυνη Δήλωση συμμετοχής σε ορκωμοσία

2.     a7a-epikairopoiisi-stoicheion

3.     Δήλωση Ενημέρωσης Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων

4.     Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας

Η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών είναι από την Τρίτη 14/02/2023 έως την Παρασκευή 24/02/2023.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Όσοι Φοιτητές/Φοιτήτριες οφείλουν βιβλία στη Βιβλιοθήκη δε θα μπορέσουν να ορκιστούν.

Η ορκωμοσία έχει προγραμματιστεί για τις 31 Μαρτίου 2023. Η διαδικασία και η ακριβής ώρα της τελετής ορκωμοσίας θα ανακοινωθεί προσεχώς από τη Γραμματεία.